Напевно, пошесть наркоманії шириться серед українських чиновників. І ось Вам докази, — журналіст

Главная

Volodymyr Boiko

Напевно, пошесть наркоманії шириться серед українських чиновників.

Нічим іншим я не можу пояснити заяву начальника Управління консульського обслуговування Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергія Міняйла, який у ході круглого столу «Європейський вибір України після Революції Гідності:

можливості та проблеми» 11 травня 2018 року повідомив про початок переговорів про майбутнє запровадження безвізу з Перу.

Оскільки терміном «безвіз» в Україні називають скасування візового режиму при короткострокових туристичних поїздках, мушу констатувати стійке психічне захворювання пана Міняйла, на доказ чого докладаю фотографію сторінки свого паспорта з відмітками про відвідування мною Перу.

Потрапив я в цю країну в 2016 році без будь-яких формальностей, просто сівши на літак у Мадриді, оскільки громадяни України вже кілька років як можуть відвідувати Перу без віз на строк до 30 днів (що й зазначено перуанським прикордонником у моєму паспорті).

Тож вести переговори з Перу співробітники МЗС України можуть, хіба, на предмет скасування робочих або бізнесових віз. Але в такому випадку це називається не «безвіз», а «еміграція».

 

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *