Влада БЕЗДІЄ: На Закарпатті росіянин окупував 2 га земелі, та пободував нелегальну гідроелектростанцію (ФОТО)

Новости

У селі Луги (Закарпатської області) незаконно перегородили притоку річки Біла Тиса і побудували міні-гідроелектростанцію.

Як зазначив у мережі Фейсбук депутат Рахівської райради Микола Кокіш-Мельник, міні-ГЕС звів в урочищі “Стіг-Скотарчик” громадянин Росії, самовільно захопивши майже 2 га земель держлісфонду Білотисянського лісництва ДП “Рахівське лісове державне господарство”, передає Трибуна Закарпатська.

«Мала гідроелектростанція обслуговує туристичний комплекс “Уєдінєніє”, який знаходиться поряд з румунським кордоном, – розповів він. – На мій запит Департамент екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА надав офіційну відповідь, у якій зазначив, що висновки та погодження до проектної документації на будівництво зазначеної міні-ГЕС департаментом не надавались!»

Також депутат з’ясував, що матеріали для погодження зведення міні-ГЕС в урочищі “Стіг-Скотарчик” не надходили й до Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса.

«Екологічна інспекція свідомо не бачить порушень природоохоронного законодавства, а обласні підрозділи Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури, Служби безпеки сліпі, німі, глухі та зовсім немічні», – нарікає Микола Кокіш-Мельник.

Джерело

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *